درباره ما

شرکت بازار طب نوتریکا فعالیت خود در حوزه تجهیزات پزشکی و درمانی را حدود 30 سال است که آغاز نموده است. محصولات درمانی و سلامتی از آن دسته از محصولاتی هستند که عوامل زیادی در انتخاب آن‌ها باید مدنظر قرار بگیرد.

بازار طب علاوه بر اینکه یک فروشگاه محصولات درمانی و سلامتی است، تلاش داشته است اطلاعات و دانش افراد جامعه در زمینه درمان و سلامت را نیز بالا ببرد تا افراد بتوانند با خیال آسوده با شیوه درمانی خود آشنا شده، محصولات مورد نیاز خویش را دریافت کنند.

از این رو بازار طب بر آن شد تا با پزشکان متخصص همکار خود، مقالات پزشکی معتبر و به‌ روز دنیا را در اختیار هموطنان قرار دهد. در همین راستا، مجله تخصصی پزشکی را با شعار “آگاهی بیشتر_سلامتی بیشتر” راه‌اندازی کرد. هموطنان عزیز می‌توانند در این بلاگ به اطلاعات مفیدی دسترسی داشته باشند.
بازار طب، فروشگاه اینترنتی را برای سهولت دسترسی به محصولات درمانی و سلامت راه‌اندازی کرده است. گروه بازار طب متشکل از کارشناسان حرفه‌ای، مشاوران و پزشکان متخصص است که تمامی افراد این گروه در تلاش هستند تا بهترین و باکیفیت‌ترین محصول بازار را با مناسب‌ترین قیمت ممکن در اختیار هموطنان گرامی قرار دهند.

شرکت بازار طب سعی داشته است تا طیف وسیعی از کالاها را در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد تا نیازمندی‌های آن‌ها در تمامی زمینه‌های درمانی و سلامت را تا حد امکان در یک فروشگاه برطرف کند.

مشتریان عزیز می‌تواند از طریق خرید اینترنتی محصول خود را خریداری کنند. همچنین برای رفاه حال بیشتر مشتریان خرید تلفنی نیز در نظر گرفته‌شده است. همچنین بازار طب با فراهم آوردن پشتیبانی قوی، محصولات را در اسرع وقت در اختیار مشتریان گرامی قرار می‌دهد.

ارسال سفارشات در شهر تهران از طریق پیک و در شهرستان ها از طریق پست سفارشی و یا تیپاکس صورت می‌پذیرد.