ارسال سفارشات فروشگاه بازارطب در تعطیلات نوروز 1401

ضمن تبریک بمناسبت فرا رسیدن عید نوروز و سال نو، به اطلاع کاربران و مشتریان محترم فروشگاه اینترنتی بازارطب می رسانیم که به علت نزدیک شدن به روزهای پایانی سال 1400 و تعطیلات عید و نیمه تعطیل بودن شرکت های حمل و نقل کالا، ممکن است ارسال سفارشات با چند روز تاخیر انجام شود، در نتیجه با هدف خدمات رسانی هر چه سریعتر برای شما مشتریان عزیز، ارسال سفارشات در ایام نوروز به شرح زیر خواهد بود:

ارسال سفارشات شهر تهران (مناطق 22 گانه):

کلیه سفارشات تا روز پنجشنبه 26 اسفندماه ثبت و ارسال خواهد گردید.

سفارشات ثبت شده بعد از 26 اسفند ماه به ترتیب اولویت در تاریخ 3 و 4 فروردین ماه 1401 با پیکِ فروشگاه بازارطب، انجام خواهد شد. (شرکت بازارطب از تاریخ 6 فروردین ماه به صورت عادی فعالیت می کند.)

ارسال سفارشات سایر شهرهای استان تهران و شهرستان ها:

کلیه سفارشات تا روز پنجشنبه 26 اسفندماه ثبت و ارسال خواهد گردید.

سفارشات ثبت شده بعد از 26 اسفند ماه از تاریخ 6 فروردین ماه با سرویس پست و تیپاکس ارسال می گردد. (شرکت بازارطب از تاریخ 6 فروردین ماه به صورت عادی فعالیت می کند.)

سفارشات تا روز 26 اسفندماه توسط فروشگاه بازارطب دریافت می گردد و ارسال کلیه سفارشات از تاریخ شنبه 6 فروردین ماه با سرویس تیپاکس و پست ارسال میگردد.

فعالیت در روزهای سوم و چهارم فروردین:

شرکت بازارطب جهت ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی در روزهای سوم و چهارم فروردین 1401 باز خواهد بود و همچنین میتوانید به صورت تلفنی و حضوری از ساعت 9 صبح الی 14 سفارش خود را ثبت نمایید.

بازارطب سال خوبی را برای شما آرزو میکند.