نمایش 1–20 از 46 نتیجه

هارتمن

وقتی نوبت به رفاه حال مردم می رسد ، ایده هایی لازم هستند. ایده هایی که هارتمن برای منافع مردم بیش از 100 سال در درمان زخم ها و همچنین اجرای آنها در عمل معمول پزشکی سنتی دارد.

در دهه گذشته ، تحقیقات چشم اندازهای جدید بسیاری را در زمینه درمان زخم ها گشوده است. استفاده از پانسمان مدرن زخم فراتر از عملکردهای سنتی پوشش و یا جذب ترشحات زخم است. با محصولات مدرن ، اثرات درمانی را می توان بر اساس شیوه های مختلف عملکرد به دست آورد. این محصولات به طور فعال در روند بهبود زخم شرکت می کنند و از روند طبیعی فیزیولوژیک پشتیبانی می کنند. فواید درمانی بالای آنها ، به ویژه در درمان زخم های درمان ناپذیر ، از اهمیت زیادی برخوردار است.

فشار درمانی منفی یک روش درمانی موثرتر است که طیف گسترده ای از کاربردها را فراهم می کند و نه تنها در بیمارستان ها بلکه در بخش خارج از بیمار نیز اهمیت بیشتری پیدا می کند. هارتمن یک سیستم ابتکاری و آسان برای استفاده در این زمینه نیز ارائه داده است ، که در حال تکمیل طیف وسیعی از محصولات ترمیم زخم به روشی عالی است.

هارتمن-Hartmann یک ارائه دهنده برتر پانسمان زخم است ، از درمان زخم کلاسیک گرفته تا پانسمان بعد از عمل ، بانداژ نگهداری پانسمان ، ست ها ، باند های فشاری ، پانسمان زخم هیدرو اکتیو و آخرین مورد از جمله فشار درمانی منفی.