هارتمن - Paul Hartmann ag

44 کالا

 • پانسمان فوم تراکئوستومی پرمافوم هارتمن

  پانسمان فوم تراکئوستومی پرمافوم هارتمن

  41,000 تومان
  پانسمان فوم تراکئوستومی پرمافوم هارتمن در تمامی زخم ها با ترشح متوسط تا زیاد ایده آل جهت کنترل ترشح زخم پای دیابتی (نوع بدون چسب) قابل استفاده به تنهایی در تمام زخم ها در فاز گرانولاسیون با ترشح متوسط تا زیاد
 • پانسمان فوم پیشرفته هیدروتک هارتمن

  پانسمان فوم پیشرفته هیدروتک هارتمن

  شروع از : 50,000 تومان
  پانسمان فوم پیشرفته هیدروتک هارتمن نسل جدیدی از پانسمان های فوم است که آغشته به هیدروژل بوده و برای پانسمان و کمک به درمان زخم هایی با ترشح کم تا متوسط قابل استفاده می باشند.
 • پانسمان هیدروکل

  پانسمان هیدروکلوئید هیدروکل هارتمن

  شروع از : 30,000 تومان
  پانسمان هیدروکلوئید هیدروکل هارتمن Hydrocoll به منظور درمان زخم های با ترشح کم تا متوسط به کار می رود. قابلیت کاربرد به تنهایی در زخم های سطحی با ترشح کم تا متوسط را داشته و برای زخم های گرانوله با ترشح کم ایده آل می باشد.
 • پانسمان هیدروکلین پلاس (تندروت) هارتمن

  پانسمان هیدروکلین پلاس (تندروت) هارتمن

  شروع از : 49,500 تومان
  پانسمان مرطوب 72 ساعته تندروت هیدروکلین پلاس هارتمن روی زخم حفره ای جهت تحریک ایجاد بافت گرانوله جهت تمام زخم های مزمن (فشاری، زخم پای دیابتی و عروقی) زخم های عفونی و غیرعفونی و زخم های دارای ترشح قرار میگیرد.
 • ژل هیدروزورب هارتمن

  ژل هیدروزورب هارتمن

  90,000 تومان
  ژل هیدروزورب هارتمن نوعی پانسمان زخم از گروه هیدروژل ها می باشد. این پانسمان حاوی گلیسرین بوده و با ایجاد محیط مرطوب، برای دبریدمان بافت نکروزه زخم ها کاربرد داشته و هیچ آسیبی به بافت گرانوله نمی زند.
 • پانسمان شفاف هیدروفیلم هارتمن

  پانسمان شفاف هیدروفیلم هارتمن

  شروع از : 13,100 تومان
  پانسمان شفاف هیدروفیلم هارتمن با کاهش نیروهای سایشی بین پوست بیمار و ملحفه، سبب پیشگیری از ایجاد زخم بستر می گردد. علاوه بر این برای محافظت از پوست زیر استومی و کاتترها نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
 • پانسمان فوق جاذب زتوویت پلاس

  پانسمان فوق جاذب زتوویت پلاس Zetuvit plus

  43,000 تومان
  پانسمان فوق جاذب زتوویت پلاس Zetuvit plus تولید شده توسط شرکت هارتمن، با قدرت جذب بالای اگزودا جهت پانسمان زخم های بسیار پر ترشح کاربرد دارد. پانسمان جاذب زتوویت پلاس هارتمن به دلیل بهره مندی از چهار لایه جاذب برای کلیه زخم های دارای ترشح بسیار زیاد مناسب
 • پانسمان جراحی پد دار ضد آب Hydrofilm Plus هارتمن

  پانسمان جراحی پد دار ضد آب Hydrofilm Plus هارتمن

  شروع از : 22,500 تومان
  پانسمان جراحی پد دار ضد آب هیدروفیلم پلاس Hydrofilm Plus هارتمن استریل، ضد حساسیت، خود چسب و نسبت به آب، هوا و رطوبت نفوذ پذیر بوده اما مانع ورود باکتری به زخم می شود. پانسمان هیدروفیلم پلاس به دلیل شفافیت امکان بررسی زخم را ایجاد می کند.
 • پانسمان جراحی پددار کاسموپور هارتمن

  پانسمان جراحی پددار کاسموپور هارتمن

  شروع از : 5,200 تومان
  پانسمان جراحی پددار کاسموپور هارتمن 50 عددی پد دار جراحی Cosmopor هارتمن ,  سهولت کاربرد,  قدرت جذب خوب و حمایت زخم از ضربه ها, عدم چسبندگی به زخم, امکان تهویه پوست,  چسبندگی مناسب و تطبیق پذیری با سطوح ناهموار بدن از بهترین پانسمان های ثانویه | فروشگ
 • پانسمان آلژینات سوربالگون هارتمن | Hartmann Sorbalgon

  پانسمان آلژینات سوربالگون هارتمن | Hartmann Sorbalgon

  شروع از : 19,000 تومان
  پانسمان آلژینات سوربالگون هارتمن، به دلیلی قدرت جذب بالا، انتخابی ایده آل برای انواع زخم حفره ای و سطحی با ترشح متوسط تا زیاد بوده و بصورت کلی و جزئی در فروشگاه تجهیزات پزشکی بازار طب به فروش می رسد.
 • چسب حصیری امنیفیکس هارتمن

  چسب حصیری امنیفیکس هارتمن

  شروع از : 221,000 تومان
  چسب حصیری امنیفیکس هارتمن جهت ثابت نمودن بانداژ ها و پانسمان های بدون چسب روی زخم کاربرد دارد. همچنین می توان برای فیکس کردن انواع کاتترها از آن استفاده نمود.
 • پانسمان نچسب استریل آترومن نقره هارتمن

  پانسمان نچسب استریل آترومن نقره هارتمن

  شروع از : 11,500 تومان
  پانسمان نچسب استریل آترومن نقره هارتمن متشکل از یک شبکه پلی آمید آب گریز و نقره اندود می باشد، که آغشته به چربی های خنثی از جنس تری گلیسیرید گیاهی می باشد که بصورت کلی و جزئی در فروشگاه تجهیزات پزشکی بازار طب عرضه می گردد.
 • پانسمان فوق جاذب زتوویت ای هارتمن

  پانسمان فوق جاذب زتوویت ای هارتمن

  شروع از : 4,200 تومان
  پانسمان فوق جاذب زتوویت ای هارتمن، چند لایه بوده و قدرت جذب بسیار بالایی دارد. به همین دلیل از این پانسمان برای زخم هایی با ترشحات متوسط تا زیاد استفاده می شود.
 • پانسمان جراحی آماده کاسموپور آنتی باکتریال هارتمن

  پانسمان جراحی آماده کاسموپور آنتی باکتریال هارتمن

  پانسمان جراحی آماده کاسموپور آنتی باکتریال هارتمن، یک پانسمان استریل خودچسب جراحی می باشد که لایه خارجی آن از پلی استر خالص ساخته شده و پوشش نرمی از الیاف بافته نشده می باشد.
 • پانسمان 24 ساعته Tenderwet

  پانسمان 24 ساعته Tenderwet

  پانسمان 24 ساعته Tenderwet تولید کمپانی معتبر لوهمن می باشد. پانسمان تندروت دارای خصوصیات منحصر به فردی از جمله: قدرت جذب بالای اگزودا، پاکسازی زخم، تسریع تشکیل بافت گرانوله و محافظت موثر از زخم است. تندروت لوهمن قابل استفاده بر روی انواع زخم ها است.
 • پانسمان آنژیوکت کاسموپور آی وی هارتمن

  پانسمان آنژیوکت کاسموپور آی وی هارتمن | Hartmann Cosmopor IV

  پانسمان آنژیوکت Cosmopor IV هارتمن علاوه بر فراهم کردن محیط استریل، قادر به کنترل ترشحات و نشت احتمالی خون یا مایعات می باشد. پانسمان آنژیوکت کاسموپور آی وی خود چسب و ضد حساسیت بوده، که کاربرد آن را آسان کرده و برای ثابت کردن کاتتر، سوند و آنژیوکت کاربرد
 • پانسمان فوم آرنج و پاشنه پرمافوم کانکیو هارتمن

  پانسمان فوم آرنج و پاشنه پرمافوم کانکیو هارتمن

  پانسمان فوم آرنج و پاشنه پرمافوم کانکیو هارتمن با ساختاری ویژه مخصوص پانسمان پاشنه و آرنج PermaFoam با سایز 16.5*18 cm می باشد که از این نواحی در مقابل آسیب های پوستی و فیزیکی پا محافظت می کند.
 • پانسمان فوم بدون چسب گرد پرمافوم هارتمن

  پانسمان فوم بدون چسب گرد پرمافوم هارتمن

  پانسمان فوم پلی اورتان با لایه بالایی نفوذپذیر نسبت به بخار آب؛ اثر مویرگی قوی از ساختار ویژه منافذ آبدوست را قادر می سازد تا ترشحات زخم سریعتر به پانسمان منتقل شود
 • پانسمان فوم ساکرال پرمافوم هارتمن

  پانسمان فوم ساکرال پرمافوم هارتمن

  پانسمان فوم ساکرال پرمافوم هارتمن برای درمان زخم های که در ناحیه ساکروم است مناسب می باشد. در لبه های پانسمان چسب ضد حساسیت برای نگه امن زخم وجود داد. سایز 22*22 cm
 • پانسمان فوم پرکننده پرمافوم کاویتی هارتمن

  پانسمان فوم پرکننده پرمافوم کاویتی هارتمن

  1,000 تومان
  پانسمان فوم پرکننده پرمافوم کاویتی هارتمن PermaFoam Cavity برای کنترل ترشح زخم هایی با ترشحات متوسط تا زیاد مانند زخم پای دیابتی و همچنین به عنوان یک پانسمان ثانویه قابل کاربرد است.
 • پانسمان فوم پیشرفته چسبدار هیدروتک کامفورت هارتمن

  پانسمان فوم پیشرفته چسبدار هیدروتک کامفورت هارتمن

  پانسمان فوم پیشرفته چسبدار هیدروتک کامفورت هارتمن این پانسمان نسل جدیدی از پانسمان های فوم می باشد که آغشته به هیدروژل بوده و قابل استفاده در زخم های با ترشح کم تا متوسط است.
 • پانسمان فوم پیشرفته ساکرال هیدروتک هارتمن

  پانسمان فوم پیشرفته ساکرال هیدروتک هارتمن

  پانسمان فوم پیشرفته ساکرال هیدروتک هارتمن نسل جدیدی از پانسمان های فوم می باشد که آغشته به یک لایه مشبک هیدروژل جهت ممانعت از خشک شدن بستر زخم بوده و قابل استفاده در زخم های با ترشح کم تا متوسط است.
 • پانسمان هیدروکلوئید ساکرال هیدروکل هارتمن

  پانسمان هیدروکلوئید ساکرال هیدروکل هارتمن

  پانسمان پانسمان هیدروکلوئید ساکرال هیدروکل ساکروم هارتمن Hydrocoll sacral برای زخم های با ترشح کم تا متوسط مانند زخم سوختگی سطحی، مناسب بوده و قابلیت برش به اندازه دلخواه را دارد. این پانسمان مناسب زخم عفونی نیست.
 • پانسمان جراحی هیدروکل هارتمن

  پانسمان جراحی هیدروکل هارتمن

  پانسمان جراحی هیدروکل هارتمن به منظور درمان زخم های با ترشح کم تا متوسط به کار می رود. این پانسمان برای زخم های سطحی مانند خراشیدگی، ساییدگی سطحی، زخم بستر درجه 2 و زخم سوختگی درجه 2 قابل استفاده است.
 • پانسمان هیدروکلوئید نازک هیدروکل هارتمن

  پانسمان هیدروکلوئید نازک هیدروکل هارتمن

  پانسمان هیدروکلوئید نازک هیدروکل هارتمن (Hydrocoll thin) جهت پانسمان زخم های سطحی با ترشح کم و زخم هایی که در اثر ضربه ایجاد می شوند به کار می رود. این پانسمان نباید در زخم های عفونی استفاده شود.
 • پانسمان هیدروکلین (تندروت پلاس) هارتمن

  پانسمان هیدروکلین (تندروت پلاس) هارتمن

  پانسمان مرطوب 72 ساعته حفره ای (تندروت) هیدروکلین پلاس کاویتی هارتمن (TenderWet plus) روی زخم حفره ای جهت تحریک ایجاد بافت گرانوله جهت تمام زخم های مزمن (فشاری، زخم پای دیابتی و عروقی) زخم های عفونی و غیرعفونی و زخم های دارای ترشح مناسب جهت پاکسازی بستر زخم از بافت اسلاف
 • پانسمان هیدروژل چسبدار هیدروزورب کامفورت هارتمن

  پانسمان هیدروژل چسبدار هیدروزورب کامفورت هارتمن

  پانسمان هیدروژل چسبدار هیدروزورب کامفورت هارتمن (Hydrosorb® comfort) نوعی پانسمان ژل مسطح است که با ایجاد محیط مرطوب و جلوگیری از نفذ ارگانیسم های بیماری زا به بهبود زخم کمک می کند. این پانسمان برای زخم های عفونی و پر ترشح مناسب نمی باشد.
 • پانسمان آلژینات پرکننده سوربالگون هارتمن

  پانسمان آلژینات کلسیم پرکننده سوربالگون هارتمن

  پانسمان آلژینات پرکننده سوربالگون هارتمن از بهترین الژیناتها برای درمان زخم ایده آل جهت زخم حفره ای، گرانوله با ترشح متوسط تا زیاد در فروشگاه تجهیزات پزشکی بازار طب
 • پانسمان فوم پرمافوم هارتمن

  پانسمان فوم پرمافوم هارتمن

  89,000 تومان
  پانسمان فوم پرمافوم برای زخم های با ترشح متوسط وزیاد کنترل ترشح زخم دیابتی قابل استفاده به عنوان پانسمان ثانویه روی Sorbalgon و Ag Atrauman قابل برش به اندازه دلخواه می باشد.کاهش خطر خیس خوردگی در تعویض های طولانی مدت به جهت جذب بسیار خوب

پانسمان هارتمن

هارتمن

وقتی نوبت به رفاه حال مردم می رسد، ایده هایی لازم هستند. ایده هایی که هارتمن برای منافع مردم بیش از 100 سال در درمان زخم ها و همچنین اجرای آنها در عمل معمول پزشکی سنتی دارد.

در دهه گذشته، تحقیقات چشم اندازهای جدید بسیاری را در زمینه درمان زخم ها گشوده است. استفاده از پانسمان مدرن زخم فراتر از عملکردهای سنتی پوشش و یا جذب ترشحات زخم است. با محصولات مدرن، اثرات درمانی را می توان بر اساس شیوه های مختلف عملکرد به دست آورد. این محصولات به طور فعال در روند بهبود زخم شرکت می کنند و از روند طبیعی فیزیولوژیک پشتیبانی می کنند. فواید درمانی بالای آنها، به ویژه در درمان زخم های درمان ناپذیر، از اهمیت زیادی برخوردار است.

فشار درمانی منفی یک روش درمانی موثرتر است که طیف گسترده ای از کاربردها را فراهم می کند و نه تنها در بیمارستان ها بلکه در بخش خارج از بیمار نیز اهمیت بیشتری پیدا می کند. هارتمن یک سیستم ابتکاری و آسان برای استفاده در این زمینه نیز ارائه داده است، که در حال تکمیل طیف وسیعی از محصولات ترمیم زخم به روشی عالی است.

هارتمن (Hartmann) یک ارائه دهنده برتر پانسمان زخم است، از درمان زخم کلاسیک گرفته تا پانسمان بعد از عمل، بانداژ نگهداری پانسمان، ست ها، باند های فشاری، پانسمان زخم هیدرو اکتیو و آخرین مورد از جمله فشار درمانی منفی.

برخی از محصولات این شرکت عبارتند از:

کلید واژه : محصولات هارتمن، خرید هارتمن، نمایندگی هارتمن در تهران، در ایران، خرید آنلاین، خرید اینترنتی، پانسمان هارتمن