مشاهده همه 22 نتیجه

نوبا

کمپانی NOBAMED آلمان شروع فعالیت خودرا از سال ۱۶۲۰ میلادی با هدف تحقیق،توسعه ملزومات مصرفی پزشکی در جهت بهبود فرآیند و نظام سلامت به صورت خانوادگی آغاز نمود که تاکنون پس از گذشت بیش از ۴۰۰ سال همواره در تدارک و به روزرسانی ملزومات یکبار مصرف پرشکی میباشد.

در همین راستا این کمپانی توانسته است افتخار بهترین سازنده برتر و افتخار بهترین نوآور را در بین ۱۰ کمپانی برتر دنیا از آن خود کند.

این شرکت در کارنامه درخشان خود توانسته است جوایز:The best Manufacturing excellence AWARDS و The best innovatore AWARDS را از سال ۲۰۱۸ تا به امروز به ثبت برساند.

خط تولید و کارخانه اصلی این کمپانی در شهر زولینگن ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع شده است.

NOBAMED ، مستقر در Wetter Ruhr، طیف گسترده ای از تجهیزات پزشکی ، تجهیزات حفاظت شخصی ، لوازم آرایشی و محصولات مصرفی را برای بیمارستان ها ، تجارت تخصصی و جراحی های پزشکان در بخش B2B و B2C تولید می کند.
با در نظر داشتن این موضوع ، ما تا به امروز خود را به بالاترین سطح کیفیت متعهد کرده ایم. تجهیزات پیشرفته تولید و یک مدیریت جامع کیفیت ، بهترین سطح تولید ممکن را تضمین می کنند.

NOBA – نوبا | محصولات گازاستریل

تجربه چندین ساله در این زمینه، نوبا را به یکی از ارائه دهندگان برجسته تبدیل کرده است. سالانه تقریباً 500 میلیون محصول گاز ، استریل و غیر استریل ، فروش نوبا را تشکیل میدهد. گذشته از مجموعه متنوعی از محصولات متنوع ، noba همچنین در زمینه تولید محصولات ویژه سفارشی فعالیت دارد.

NOBA – نوبا | بانداژ

نوبا مجموعه ای از همه انواع باند و پانسمان های معمولی، از باند ساده تا باند کشی چسب دارِ بلند با طراحی پیچیده را شامل میشود.

سری جراحی نوبا

نوبا از روپوش جراحی گرفته تا ماسک ، دستکش و روکش ، تمام محصولات لازم برای پیشگیری موثر از عفونت در اتاق عمل را ارائه می دهد. تاثیر استفاده از محصولات noba همچنین در مناطق آلوده با خطر بالا ، مانند واحدهای مراقبت های ویژه و آزمایشگاه های پزشکی ، به خوبی اثبات شده اند.