نمایش 1–20 از 22 نتیجه

مونلیکه – Mölnlycke یک شرکت تجهیزات پزشکی پیشرو در زمینه محصولات و راه حل های پزشکی در جهان است که متخصصان مراقبت های بهداشتی را برای دستیابی به بهترین نتایج بیمار ، بالینی و اقتصادی مجهز می کند.

مقر اصلی مونلیکه در گوتنبرگ سوئد است و در سطح بین المللی فعال است. این شرکت محصولات مراقبت از زخم و یکبار مصرف جراحی تولید میکند و یک ارائه دهنده خدمات به بخش مراقبت های بهداشتی است. بخش جراحی شامل وسایل پزشکی مانند پارچه ، روپوش ، ماسک صورت و کلاه جراحی است. بخش مراقبت از زخم مونلیکه ، شامل محلول های درمانی زخم، دستگاه های پزشکی مانند پانسمان ، محصولات فشرده سازی و محصولات مراقبت از پوست و نرم کننده ها است. محصولات ویژه در مراقبت از زخم شامل محصولات دارای فناوری Safetac® هستند که به طور انحصاری در پانسمان های Mepitel ، ®Mepilex® و سایر محصولات موجود است. مجموعه محصولات مراقبت از زخم همچنین شامل تحریک الکتریکی WoundEL® برای زخم های قابل ترمیم ، پانسمان زخم مانند Mepore® ، باند فشاری ، محصولات پوستی و محصولات نگهدارنده مانند Tubifast است.

تولید و فروش مونلیکه

شرکت بهداشتی و درمانی مونلیکه دفاتر فروش جهانی دارد. این شرکت تولیدات خود را بین چندین کارخانه در سراسر جهان تقسیم کرده است. تولید محصولات جراحی آنها در بلژیک ، تایلند ، مالزی ، فرانسه ، لهستان و جمهوری چک صورت می گیرد. تولید محصولات مراقبت از زخم در انگلستان ، فنلاند و ایالات متحده انجام می شود. شرکت بازارطب نیز، نمایندگی رسمی فروش محصولات مونلیکه را بر عهده دارد.