بزرگترین مرجع مشاوره و درمان زخم


وب سایت بازار طب بزرگترین مرجع اطلاع رسانی و مشاوره زخم با سابقه بیش از 10000 مشاوره رایگان و دارا بودن برترین برندهای بازار بصورت شبانه روزی آماده همراهی شما عزیزان می باشد.

انواع مشاوره:

لیست تولید کنندگان محصولات

مشاوره حضوری:

در این نوع مشاوره، کارشناس زخم و استومی بازارطب، در محل شرکت حضور داشته و شما میتوانید با مراجعه به شرکت بازارطب، (در زمان های مشخص که از قبل هماهنگی های لازم از طریق تماس با شماره تلفن 02191005832 صورت گرفته است) به صورت حضوری مشاوره رایگان دریافت نموده و از خدمات شرکت بازارطب بهره مند شوید.
این نوع مشاوره میتواند در کنار رایگان بودن، بهترین انتخاب ها را برای خرید تجهیزات پزشکی مورد نیاز شما را داشته باشد.

مشاوره تلفنی:

در این نوع مشاوره، شما میتوانید بدون نیاز به هماهنگی قبلی جهت حضور در محل و مشاوره حضوری، و از طریق تلفن، با مشاوران زخم و استومی ما تماس گرفته و با ارائه وضعیت حال خود و یا بیمار خود، از کارشناس متخصص ما به صورت رایگان مشاوره گرفته و راهنمایی های لازم را از وی بگیرید.
در مشاوره تلفنی نیاز شما به حضور مرتفع شده و در زمان و هزینه های خود شدیدا صرفه جویی میکنید.
جهت مشاوره تلفنی میتوانید با شماره ویژه 02191005832 تماس حاصل نموده و با ذکر درخواست مشاوره تلفنی، همکاران ما هماهنگی های مد نظر را صورت داده و راهنمایی های لازم را خدمت شما اعلام میکنند.

مشاوره مجازی:

مشاوره مجازی، مشاوره ایست که شما میتوانید با ارسال نوع بیماری و تصاویر زخم خود به شناسه تلگرام کارشناس زخم و استومی شرکت بازارطب به آدرس: #### و همچنین آدرس ایمیل bazarteb.ir@gmail.com بدون نیاز به حضور و یا تماس تلفنی، مشاوره رایگان خود را از طریق تلگرام و یا ایمیل دریافت نمایید.
از مزایای این نوع مشاوره این است که در کنار عدم نیاز به حضور در محل و یا حتی برقراری تماس تلفنی، هر زمان و هر مکان درخواست خود را ارسال نموده و از همان طریق پاسخ و مشاوره خود را دریافت نمایید.

تماس تلفنی:

021-91005832

تماس با تلگرام:

0912-9236396

آیدی تلگرام:

@bazarteb_consultant

جهت آشنایی و خرید محصولات درمان زخم لطفاً بروی لینک زیر کلیک نمائید.

فروشگاه زخم