کفی طبی آنتی استرس پریم اسپانیا

راه رفتن و پیاده روی صحیح

راه رفتن و پیاده روی اگرچه یک فعالیت روتین است اما انجام صحیح آن برای جلوگیری از آسیب به عضلات و مفاصل اصولی دارد. نوع ضربه پا و برخورد کفش با زمین هنگام قدم برداشتن نقش مهمی در ایجاد درد و مشکلات اسکلتی عضلانی لگن، کمر، زانوها و پا درد دارد. اگر هنگام راه رفتن دچار پا درد می شوید، احتمالا نحوه ی قدم برداشتن و الگوی ضربه زدن پایتان به زمین مناسب نیست. برای اصلاح این مشکل علاوه بر تمرین و دقت هنگام راه رفتن، استفاده از کفی های ضد استرس بسیار کمک کننده است. این نوع کفی از اعمال فشار بیش از حد روی یک نقطه از پا، ساق و کف پا جلوگیری کرده و درد پاها را بسیار کم می کند.

کفی طبی ضد استرس پریم

شرکت پریم اسپانیا بیش از 150 سال سابقه در ساخت انواع کفی های طبی و تخصصی برای انواع مشکلات پا بوده و تجهیزات سیلیکونی مختلفی برای کاهش عوارض بیماری های مرتبط با پا می باشد. کفی طبی سیلیکونی ضد ضربه شامل دو لایه سیلیکون خالص با چگالی های متفاوت هستند.  اولین لایه سیلیکونی بسیار نرم و انعطاف پذیر است. دومین لایه سیلیکونی چگالی بالاتری داشته و بنابراین جنس سخت تری دارد.

ساختار کفی طبی ضد استرس پریم

در قسمت جلو  و قسمت انتهایی این نوع کفی بخش های ضد فشار و ضد سر خوردگی قرار گرفته است. این دو بخش مانع از تکان خوردن کفی در کفش و هنگام حرکت می شود و از جابجایی ممتد آن هنگام پیاده روی ممانعت می کند. همچنین به دلیل ضد استرس بودن فشار مضاعف وزن بر روی پاشنه و پنجه ی پا و آسیب به مچ و ساق پا را  کاهش می دهد. توصیه می‌شود به منظور ماندگاری و طول عمر بیشتر کفی طبی ضد استرس پریم، پس از هر بار استفاده آن را با دست و با آب ولرم کاملا شسته و خشک کنید.

انتخاب سایز کفی طبی ضد استرس پریم

همیشه کفی های طبی را یک سایز کوچکتر از سایز کفش خود تهیه نمایید تا بدون تنگ کردن فضای داخلی کفش در آن قرار بگیرد.

خرید کفی طبی ضد استرس پریم

فروشگاه اینترنتی بازار طب نماینده انحصاری محصولات شرکت کامفورسیل (Comforsil) و پریم در ایران است. شما میتوانید با خیال راحت و اطمینان خاطر از کیفیت، اصالت و قیمت کفی طبی ضد استرس را از طریق تماس با شرکت، به صورت حضوری و یا آنلاین تهیه کنید.

مشاوره رايگان 02188224183

مراحل خرید از بازارطب: