کفی طبی دیابتی پریم اسپانیا

کفی طبی دیابتی پریم اسپانیا

سلامت پا در افراد مبتلا به دیابت

در افراد دیابتی مشکلات عروقی و اختلالات عصبی ناشی از آن بسیار رایج است. ضعف و یا از کار افتادن اعصاب محیطی ناشی ازع دم خونرسانی در اندام های تحتانی افراد دیابتی، منجر به عدم تشخیص زخم و مشکلات مفصلی پا می شود. زخم و سایر مشکلات پا در افراد دیابتی به دلیل ضعف سیستم ایمنی به کندی صورت می گیرد. بنابراین مراقبت و پیشگیری مشکلات پا در این بیماران اهمیت مضاعفی دارد. محصولات سیلیکونی پا مانند انواع محافظ های انگشت، پنجه و پاشنه و کفی های طبی مخصوص با دریافت فشار هنگام راه رفتن، مانع از آسیب به پوست، عضلات، تاندون ها و اسکلت افراد دیابتی می شوند. 

کفی طبی دیابتی پریم اسپانیا

کفی طبی دیابتی محصول شرکت پریم و ساخت کشور اسپانیا بوده که دارای 150 سال سابقه در ساخت انواع محصولات سیلیکونی پا از جمله کفی های طبی است. کفی سیلیکونی کامل دیابتی پریم شامل دو لایه سیلیکونی خالص با چگالی متفاوت است. لایه اول از سیلیکون بسیار نرم و انعطاف پذیر ساخته شده. لایه دوم چگالی بالاتری داشته و سخت تر است. در قسمت زیر پنجه و پاشنه پای این کفی طبی دو بخش ضد فشار و ضد سر خوردن وجود دارد. بخش ضد سُر، مانع از لیز خودن کفی هنگام راه رفتن می شود. بخش ضد فشار نیز نیروی وزن و یا راه رفتن غلط را از روی پنجه و پاشنه پا بر میدارد.

نحوه انتخاب سایز کفی طبی

کفی طبی دیابتی را یک سایز کوچکتر از سایز کفش خود تهیه کنید تا به راحتی داخل کفش قرار گرفته و مانع از فشار مضاعف روی پا شود.

خرید کفی طبی دیابتی پریم

فروشگاه اینترنتی بازار طب نماینده انحصاری محصولات شرکت کامفورسیل (Comforsil) و پریم در ایران است. شما میتوانید با خیال راحت و اطمینان خاطر از کیفیت، اصالت و قیمت کفی طبی ضد استرس را از طریق تماس با شرکت، به صورت حضوری و یا آنلاین تهیه کنید.

مراحل خرید از بازار طب:


زمان را از دست ندهید، ما برای راهنمایی و حمایت از شما آماده پاسخگویی هستیم

خرید کفی سیلیکونی کامل دیابتی پریم