چرا بازارطب

هدف بازار طب:
بازار طب هدف اصلی خود را خدمت به جامعه در نظر گرفته است. تلاش بازار طب بر این است تا با تأمین کالاهای درمانی و سلامت، نیاز جامعه در این حوزه را به خوبی برطرف کند. بازار طب بر اساس سابقه فعالیت و آشنایی در این حوزه، بهترین محصولات را با استفاده از گروه مجرب خود برای مشتریان عزیز فراهم آورده است. رضایت مشتری همیشه به‌عنوان اصل اساسی در بازار طب است.

از آنجا که بازار طب رسالت خویش را خدمت به جامعه و سلامت آن قرار داده است. با پزشکان متخصص همکار خود، بر آن شد تا مقالات پزشکی معتبر و به‌روز دنیا را در اختیار هموطنان خویش قرار دهد. در همین راستا مجله تخصصی پزشکی بازار طب با شعار “دانش بیشتر_سلامتی بیشتر” راه اندازی کرد تا نقشی در بهبود سلامت جامعه داشته باشد.

 

تأمین بهترین کالای موردنیاز شما:
بازار طب به‌خوبی می‌داند که محصولاتی که ارائه می‌دهد با سلامت افراد در ارتباط مستقیم است پس ارائه کالاهای باکیفیت و اصل را در اولویت های اساسی خود قرار داده است و از ارائه محصولات باکیفیت پایین، به‌شدت پرهیز می‌کند. بازار طب بر اساس سابقه و تجربه کاری در زمینه محصولات و تجهیزات پزشکی و همچنین همکاری با معتبرترین برندهای حال حاضر دنیا و مشاوره با پزشکان متخصص همکار، بهترین و معتبرترین محصولات را ارائه می‌دهد.

 

تضمین کیفیت کالا:
بازار طب تمامی کالاها و محصولات خود را از معتبرترین شرکت‌ها و نمایندگی‌های انحصاری با نظر مشاورین مجرب و پزشکان متخصص همکار تأمین می‌کند. خرید از بازار طب به معنای این است که شما بهترین و معتبرترین محصول در بازار را تأمین کرده‌اید و سلامت خویش را تضمین کرده‌اید. تمامی کالاها و محصولات بازار طب دارای مجوزهای لازم بوده و از مجاری قانونی کشور عبور کرده است.

 

اعتماد به بازار طب:
بازار طب دارای نماد اعتماد الکترونیک است که نشانه رسمیت و اعتبار این فروشگاه اینترنتی است. نماد اعتماد الکترونیک توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی تمامی محصولات ارائه‌شده در فروشگاه اینترنتی و مشخص شدن هماهنگی محصولات با قوانین آن سازمان صادر می‌گردد. علاوه بر این در دوره‌های سه ماه این سازمان محصولات را مورد بازبینی قرار می‌دهد تا محصولی برخلاف قوانین ارائه نگردد. همچنین برای اطمینان کامل به محصولات، نظر مشاوران و پزشکان متخصص در ارائه محصولات لحاظ گردیده است.
علاوه بر این بازار طب دارای مجوز رسمی از اداره کل تجهیزات پزشکی است و این سازمان، نظارت فنی بر تمامی محصولات این شرکت دارد.

 

ارائه کالای باکیفیت با کمترین قیمت:
بازار طب می‌داند که محصولات حوزه سلامت باید در بالاترین کیفیت قرار داشته باشند بنابراین محصولات باکیفیت ارائه می‌دهد اما به این موضوع هم توجه دارد که علاوه بر این، محصولات باکیفیت را با مناسب‌ترین قیمت ارائه کند تا رفاه حال مشتریان و هموطنان عزیز را هم در نظر گرفته باشد. گروه بازار طب همیشه بر آن است تا محصولات باکیفیت و با قیمت مناسب موجود در بازار را به مشتریان ارائه کند. شعار ما کالای باکیفیت با مناسب‌ترین هزینه است.

 

تنوع در کالا و خدمات پس از فروش:
بازار طب با ارائه طیف وسیعی از محصولات بهداشتی و درمانی و تجهیزات پزشکی بر آن بوده است تا تمام آنچه نیازمندی درمانی و سلامت افراد است را در اختیار آن‌ها قرار دهد. همکاری با مراکز درمانی و پزشکان متخصص باعث شده است تا بازار طب به‌خوبی با نیازمندی‌های درمانی و سلامت آشنا باشد و تمامی نیازمندی‌های مشتریان گرامی را در یک فروشگاه جمع‌آوری کند.

 

در بازار طب در مورد هر محصول، ویژگی‌ها، موارد کاربرد و طریقه مناسب استفاده از آن توسط کارشناسان و مشاوران توضیحاتی قرار داده‌شده است تا مشتریان گرامی بهتر با محصول آشنا شده و برحسب نیاز بهترین انتخاب را داشته باشند.
برای هر محصول توسط کارشناسان و مشاوران، مقایسه با دیگر نمونه‌ها قرار دارد این مقایسه باعث می‌شود تا مشتریان گرامی بتوانند محصول مناسب خود را با اطلاع کامل تهیه کنند.

همان‌طور که هدف ما رضایتمندی مشتریان عزیز است ضمانت تعویض یک ‌هفته‌ای برای  تمامی کالاها در نظر گرفته‌شده است.

 

نحوه ارسال محصول:
برای رفاه حال و صرفه‌جویی در هزینه‌های مشتریان گرامی ارسال هر نوع محصول فارغ از نوع و حجم در شهر تهران به‌صورت رایگان است و هزینه ارسال محصولات برای شهرستان‌ها ثابت و تنها مبلغ 15000 تومان است. با توجه به نیروی پشتیبانی قوی بازار طب، محصولات در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان خواهد رسید.