پانسمان آلژینات نقره دار ملجی زورب مونلیکه

پانسمان آلژینات نقره دار ملجی زورب مونلیکه

موجود نمی باشد
تولیدکننده:مونلیکه - Molnlycke
مدل کالا: 256050-256600
وضعیت موجودی: موجود نمی باشد

بررسی اجمالی

پانسمان آلژینات نقره دار ملجی زورب مونلیکه | پانسمان آلژینات جاذب نقره‌دار ملجی‌زورب آژ Melgisorb Ag   Melgisorb Ag: یک پانسمان آلرژینات با کربو...

پانسمان آلژینات نقره دار ملجی زورب مونلیکه | پانسمان آلژینات جاذب نقره‌دار ملجی‌زورب آژ Melgisorb Ag

 

Melgisorb Ag: یک پانسمان آلرژینات با کربوکسی متیل سلولز و یون نقره می باشد که 45% بیشتر از بهترین پانسمان های آنتی باکتریال آلرژینات جذب ترشح دارد و قدرت از بین بردن باکتری ها را تا 4 روز دارد.استحکام و الاستیسیته فیبرهای آلرژینات با مرطوب شدن بالا می رود و اجازه نمی دهد که در بستر زخم خرد شود و کمک می کند که به صورت یکپارچه و براحتی از زخم خارج شود. قابل استفاده در زخم هایی با ترشحات بسیار بالا که به صورت حفره ای می باشد و در ریسک بالایی از عفونت قرار دارند.

Melgisorb Ag: درمجاورت ترشحات زخم یون نقره آزاد می کند. یون نقره موجود در پانسمان به عنوان یک آنتی سپتیک وسیع الطیف عمل می کند. یک سد دفاعی موثر برای نفوذ باکتری ها می باشد.با کمک به دبریدمان اتولیتیک مراحل بهبود زخم را سرعت می بخشد.

 

موارد مصرف

مورد مصرف برای ترشحات متوسط تا زیاد برای زخم هایی که سه لایه پوست درگیر شده است مثل:

- زخم های پا

- زخم های فشاری

- زخم های دیابتیک

محل گرافت و یا محل دهنده گرافت

- زخم های جراحی

- زخم های ناشی از تروما

 

مزایا

- جاذب بسیار قوی

- 45% بیشتر از بهترین آلرژینات های نقره دار موجود در بازار جذب ترشحات دارد

- فیبرهای با الاستیسیته و استحکام بالا

- فیبرهای آلرژینات موجود در Melgisorb Ag الاستیسیته و استحکام بالایی دارند به خصوص در زمانی که با ترشحات زخم مرطوب می شود و این کمک می کند که پانسمان آلرژینات به صورت یکپارچه قابل برداشت باشد

- اثر فوری و تدریجی آنتی باکتریال

 

پانسمان نقره جاذب قوی:

45% بیشتر از بهترین آلژیناتهای نقره دار موجود در بازار جذب ترشحات دارد

فیبر های با الستیسیته و استحکام بالا

فیبرهای آلژینات موجود در Melgisorb Ag الاستیسیته و استحکام بالایی دارند بخصوص در زمانی با ترشحات زخم مرطوب می شوند و این کمک می کند که پانسمان آلژینات بصورت یکپارچه قابل برداشت باشد.

اثر فوری و تدریجی آنتی باکتریال

 

 ملجی زورب (Melgisorb Ag) از دسته آلژیناتهای آنتی باکتریال با جذب ترشح بسیار بالا

ملجی زورب (Melgisorb ag) یک پانسمان آلژینات با کربوکسی متیل سلولز و یون نقره می باشد که 45% بیشتر از بهترین پانسمان های آنتی باکتریال آلژینات جذب ترشح می کند و قدرت از بین بردن باکتری ها را تا 4 روز پاپی دارد.

استحکام و الاستیسیته فیبر های آلژینات با مرطوب شدن بالا می رود و اجازه نمی دهد که در بستر زخم خرد و متلاشی شود و کمک می کند که به صورت یکپارچه و براحتی از زخم جدا شود . این نوع پانسمان قابل استفاده در زخم هایی با ترشحات بسیار بالا یا زخم های حفره ای که در ریسک بالایی از عفونت قرار دارند می باشد.

ملجی زورب (Melgisorb Ag) در مجاورت ترشحات زخم یون نقر دار آزاد می کند . یون نقره موجود در پانسمان بعنوان یک آنتی سپتیک وسیع الطیف عمل می کند . یک سد دفاعی موثر برای نفوذ باکتر ها می باشد. با کمک دبریدمان اتولیتیک مراحل بهبود  زخم  را سرعت می بخشد.

 

محل های استفاده از پانسمان ملجی زورب نقره دار (Melgisorb Ag)

پانسمان Melgisorb Ag مورد مصرف برای ترشحات متوسط تا زیاد برای زخم  هایی که سه لایه پوست درگیر شده است مانند :

  • زخم های پا
  • زخم ای فشاری
  • زخم های دیابتیک
  • محل گرافت و یا محل دهنده گرافت
  • زخم های جراحی
  • زخم های ناشی از تروما

 

شیوه استفاده از پانسمان Melgisorb Ag:

1. محل زخم را مطابق استاندارد شتشو و دبرید نمایید. سایز مناسب Melgisorb Ag که کمی از زخم بزرگتر باشد را انتخاب کنید . جهت اندازه شدن پانسمان می توانید آن را ببرید و یا تا بزنید.

2. به آرامی عمق زخم را پر نمایید و مطمئن شوید که پانسمان از لبه های زخم بیرون نزند. مستقیما پانسمان را در بستر زخم قرار دهید.

3. Melgisorb Ag را توسط پانسمان ثانویه بپوشانید و فیکس نمایید.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب