رول گاز بانداژ آنتی باکتریال کوویدین

رول گاز بانداژ آنتی باکتریال کوویدین

35,000 تومان
تولیدکننده:کوویدین - Covidien
مدل کالا: 3332
وضعیت موجودی: موجود

بررسی اجمالی

رول گاز و بانداژآنتی باکتریال کوویدین   رول گاز بانداژ وکیوم آنتی باکتریال کوویدین برای استفاده پانسمان اولیه و ثانویه مخصوصا در جراحی ها، زخم ه...

گزینه های موجود

رول گاز و بانداژآنتی باکتریال کوویدین

 

رول گاز بانداژ وکیوم آنتی باکتریال کوویدین برای استفاده پانسمان اولیه و ثانویه مخصوصا در جراحی ها، زخم های حاد، سوختگی، زخم بستر می باشد

انواع باند و گاز پزشکی دارای بافت ساده (تافته)بوده و تراکم تار 12 و تراکم پود آن 8 است. جنس این محصولات 100 درصد پنبه می باشد.

 الیاف نخ بکار رفته در بافت پارچه مورد استفاده در تهیه باند و گاز می بایست از جنس پنبه طبیعی و خالص باشد و به هیچ وجه از الیاف مصنوعی در آن حتی به مقدار کم نیز استفاده نمی شود.

دلایل عدم استفاده از الیاف مصنوعی در ساخت این محصولات عبارت است از:

 

    الیاف مصنوعی عموما" حساسیتهای جلدی و غیر جلدی در بیمار ایجاد می کنند.

   . به دلیل شکل خاص ساختمانی شان, امکان جذب و نگهداری محلولها و نیز کارایی مطلوب را دارا نمی باشند

انواع باند و گاز پزشکی می بایست در حالت خیس و خشک فاقد بو باشد. حداقل نمره نخ مصرفی در تار یاپود مورد استفاده در تولید باند و گاز نخ نمره 19 انگلیسی می باشد. باندها عمدتا در طول دو متر برش داده شده و مورد استفاده قرار می گیرند. عرض باندها بسته به نوع سفارش می تواند 15 ،10 ،5 و 20 سانتی متر باشد که در هنگام برش در عملیات تکمیلی مشخص می گردد. پارچه باند باید با پهنای یکسان در راستای تار بریده شده و بصورت رول بستهبندی شود، طوریکه به راحتی باز شده و نخهای آزاد مانع از باز شدن رول نگردند.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب