بازار طب فعالیت خود در حوزه تجهیزات پزشکی و درمانی را حدود 20 سال است که آغاز نموده است. محصولات درمانی و سلامت از آن دسته از محصولاتی هستند که فاکتورهای زیادی در انتخاب آن‌ها باید مدنظر قرار بگیرد. بازار طب علاوه بر اینکه یک فروشگاه محصولات درمانی و بهداشتی است. تلاش داشته است اطلاعات و دانش افراد جامعه در زمینه درمان و سلامت را نیز بالا ببرد تا افراد بتوانند با خیال آسوده با شیوه درمانی خود آشنا شده و محصولات مورد نیاز خویش را دریافت کنند. بازار طب بر آن شد تا با پزشکان متخصص همکار خود مقالات پزشکی معتبر و به‌روز دنیا را در اختیار هموطنان قرار دهد. در همین راستا وب‌سایت تخصصی مجله بازار طب را با شعار "آگاهی بیشتر_سلامتی بیشتر" راه‌اندازی کرد. هموطنان عزیز می‌توانند در این وب‌سایت از پزشکان متخصص در زمینه بیماری‌ها و نحوه درمان بیماری مشاوره دریافت کنند.
بازار طب فروشگاه اینترنتی را برای سهولت دسترسی به محصولات درمانی و سلامت راه‌اندازی کرده است. گروه بازار طب متشکل از کارشناسان حرفه‌ای، مشاوران و پزشکان متخصص است که تمامی افراد این گروه در تلاش هستند تا بهترین و باکیفیت‌ترین محصول بازار را به مناسب‌ترین قیمت ممکن در اختیار هموطنان گرامی قرار دهند.
بازار طب سعی داشته است تا طیف وسیعی از کالاها را در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد تا نیازمندی‌های آن‌ها در تمامی زمینه‌های درمانی و سلامت را تا حد امکان در یک فروشگاه کامل برطرف کند.
مشتریان عزیز می‌تواند از طریق خرید اینترنتی محصول خود را خریداری کنند همچنین برای رفاه حال بیشتر مشتریان خرید تلفنی نیز در نظر گرفته‌شده است. همچنین بازار طب با فراهم آوردن پشتیبانی قوی، محصولات را در اسرع وقت در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد.